אנא מלאו את הפרטים

או חייגו ישירות:
054-5588697

טכנולוגיות

אנחנו ב- SPINIT, מזהים הזדמנויות עסקיות בעלות ערך בנקודת המפגש של התפתחות טכנולוגית מואצת עם מגמות עולמיות בכל תחומי החיים, כגון: איכות סביבה, עוני, טרור, מחלות, עיור ועוד. בנקודת מפגש זו אנחנו מזהים פוטנציאל למגוון נרחב של פרויקטים בעלי ערכים חברתיים וכלכליים.

אנחנו מנוסים באפיון, פיתוח ושילוב של טכנולוגיה במוצרים ועסקים. אנחנו מלווים ומנהלים פרויקטים אשר במסגרתם אנחנו פותרים בעיות מערכתיות ומשלבים טכנולוגיה מתחומים רבים ומגוונים:

כלי טייס בלתי מאוישים (כטב"מ)
אפיון כטב"מ לצורך הפעלה מסחרית, ביחס עלות מול תועלת גבוה, ליישומים מגוונים: מיפוי, ביטחון, חיפוש והצלה בים וביבשה, שמירה על ערכי טבע, לוגיסטיקה, חקלאות, מחקר ועוד.

חיישנים אלקטרו-אופטיים בתחום הנראה והבלתי נראה
אנחנו ב- SPINIT בעלי ידע רב ומנוסים בהתאמה ושילוב של חיישנים אלקטרו אופטיים לגילוי, הכרה וזיהוי בתנאי תאורה יום ולילה לצורך ניטור ובניית תמונת מצב של הסביבה בה המערכת פועלת. השילוב כולל התאמה מכנית, חשמלית, תאימות אלקטרו מגנטית ופונקציונאלית "מקצה לקצה", בסביבה בה החיישנים פועלים.

מכ"מ
אנחנו ב- SPINIT מנוסים בהתאמה ושילוב של מערכות מכ"מ זעירות לצורך ניטור ובניית תמונת מצב של הסביבה בה המערכת פועלת. השילוב כולל התאמה מכנית, חשמלית, תאימות אלקטרו מגנטית ופונקציונאלית "מקצה לקצה", בסביבה בה המכ"ם פועל.

BIG DATA
היקף המידע אשר עומד לרשות מפעילי המערכות הולך ומתרחב בקצב אקספוננציאלי עד כי אין ביכולת האנושית של המפעילים למצות את המידע הנדרש ולהפיק תועלת מהפעלת המערכות עליהן הם מופקדים. לאור זאת, מתפתחות יכולות טכנולוגיות לקליטה של מידע עצום בהיקפו ובקצב גבוה, תיוג אחיד וניתוח והצגת מידע מועיל למפעילי המערכות. טכנולוגיה זו בהתהוות ואנחנו ב SPINIT פועלים לשילוב טכנולוגיה מסוג זה במערכות ובמוצרים קיימים.

נאנו- טכנולוגיה
תחום טכנולוגי אשר נמצא בהתפתחות מואצת ובהתהוות של תשתיות ייצור, יכולות וחומרים ברמה המסחרית. אלו חומרים הכוללים מבנים בממדים אופייניים של נאנומטרים ספורים ועד מאות נאנומטרים. לחומרים אלו תכונות ייחודיות- מכניות, חשמליות, אופטיות, הולכת חום, אחסון מידע דיגיטלי ודחיה של חלקיקי חומר אחרים (כגון: לחות, שמן, אבק וזיהום). אנחנו ב- SPINIT, לומדים ומתעדכנים בתחום טכנולוגי מגוון ומרתק זה, במטרה להעלות ערך של מוצרים המשולבים עם טכנולוגיה זו, עבור קהל הצרכנים.

Internet Of Things ותקשורת אלחוטית
אנחנו עדים לקיומו של צורך הולך וגדל בהקניית סוג של "חוכמה" לעצמים ובתווך תקשורת המקשר בין עצמים הנמצאים בסביבה בה אנחנו חיים, ובינם לבני אדם. שילוב טכנולוגיה מסחרית מתקדמת מסוג זה במוצרים קיימים, מאפשר את חיבורם לרשת ואת הנגישות אליהם. עצמים יכולים להיות נייחים אך גם ניידים- צמידים, התקנים שמחוברים לטלפונים, רובוטים, כטב"מ ועוד. אנחנו ב- SPINIT פועלים לשילוב טכנולוגיה מסוג זה במערכות ובמוצרים קיימים.

מערכות ניווט
אנחנו ב- SPINIT עוקבים אחר ההתפתחות הטכנולוגית של מערכות ניווט זעירות המבוססות על טכנולוגיה מסוגים שונים: מערכות ניווט אינרציאליות, אופטיות, לוויינים ותקשורת. היקף מוצרים ניידים בשימוש יומיומי בעלייה מתמדת וכולל, בין היתר: טלפונים, מערכות לא מאוישות (רובוטים, כטב"מ, כלי רכב, כלי שייט), כלי תחבורה ועוד. אנחנו מנוסים בשילוב מערכות ניווט במוצרים ומערכות ניידות הפועלות בתנאי Outdoor ו/או Indoor.